Дорогой читатель

В настоящее время мы занимаемся поиском и удалением рассказов с описанием несовершеннолетних.

Просим Вас помочь в этом, оценивая рассказы после прочтения.

Шибарі фантазія для неї

223 просмотра • пожаловаться
Автор: monsieur Лесь
Секс группа: Экзекуция, Фантазии, Эксклюзив

Ти в кімнаті із дзеркалами. Посередині масажний стіл. Ти абсолютно гола. Руки зв'язані за спиною, під лобком подушка, попа прогнулася. Ноги прив'язані до кутиків стола в основі стопи, розсунуті. Заходжу я, одягнений весь в білому. Я проводжу по твоїм ніжкам. Ти бачиш, що відбувається у дзеркалах.
Веду рукою по попі, по спинці. Роблю легкий масаж шиї, потім плечі, лопатки... Беру ніжне пір'ячко. І ледь торкаючись веду по твоїм стопам. Тобі лоскотно, але терпимо. Потім легенько вверх трохи, і знову вниз. Пальчики ніг, між пальчиками. Ніжність дотику і не змога поворухнутися роблять коктейль емоцій в твоїй голові, ти збуджуєшся.
Проробляю з іншою ніжкою те саме, веду по стопах, потім вище по голені зупиняюся в районі колінки, по внутрішній стороні бедра до проміжності, але до губок не торкаюся, ще рано)
Воджу пір'ячком довкола, потім по сідницях... Розсуваю твої чудо-булочки і веду пір'ям по середині. Щось новеньке, так?) тобі подобаються ці незвичні відчуття, ти вся течеш.

Я лоскочу твій анус, другою рукою стискаю сідничку, потім різко неочікувано шльопаю тебе по ній. І ще раз. Поки не сильно. Але ще удар і сильніше. Тепер другу булочку. Вони трохи розовішають. Я перестаю шльопати, ніжно мну і погладжую. Торкаюся губами сіднички, цьомаю місця легких почервонінь.

Пір'я торкається твоїх долонь зсередини, між пальчиками, потім по спинці вздовж хребта до шийки і назад. Веду по бочках аж до підмишок. Зараз взнаєм, чи ти боїшся лоскотів)
Далі по плечах, шиї... Сповзаю до вушка. Все твоє тіло покривається мурашками, ти пробуєш відвернутися, але я тебе фіксую і викликаю нову порцію мурашок. Легенько торкаюся ледь вогким кінчиком язика до твого вушка, покусую мочку, потім цьомаю за вушком.
Я весь заведений. Ти бачиш, як я тебе хочу, мій член рельєфно випирає під білими штанами трохи набік. Я встаю перед твоїм лицем, як раз ти бачиш його на рівні своїх очей. Я роблю легкий масаж по спині, тягнуся до твоєї попки, тим самим нахиляючись і ніби ненароком присуваюся тим місцем до твоїх губ. Ти пробуєш мене впіймати, ловиш на мить цей рельєф губами, але я відсуваюся, трохи подражнюю тебе. В якийсь момент ти навіть легенько куснула мене посередині. Я присідаю, беру рукою твоє підборіддя, дивлюся в очі і кажу "Ах ти, негідниця, захотіла в ротик?"

А ти й правда хочеш?;)

Ти мовчки закусуєш нижню губу, грайливо дивишся на мене і ледь помітно проводиш язичком по верхній губі. Я тебе цілую, спершу ніжно, потім пристрасно жадібно. Командую: "Дай мені свій язичок!"
Ти слухняно висуваєш його з ротика по-максимуму, і запобігливо з-під лоба дивишся на мене. Строїш з себе чемну дівчинку. Я облизую твій язик, хапаю його губами, потім беру за кінчик і продовжую лизати. Продовжуючи тримати, встаю на ноги, іншою рукою приспускаю штани.

Він виривається назовні, і помагаючи рукою торкаюся ним твого язичка. Я бавлюся з тобою, дражню тебе, воджу членом по губах. Нарешті хвиля збудження бере наді мною верх і я погружаю його в твій вогкенький ніжний ротик. Ти м'яко сосеш, я контролюю процес, притримуючі твою голову, беру за волосся і трохи тягну. Я рухаюся вперед-назад, насолоджуючись твоїми губками. Виходжу, присідаю і цілую тебе в губи. Встаю, надягаю штани. Знову пір'ячко в моїх руках, повзе по твоїй спинці вниз, знову попка, між булочки, довкола твоєї мокренької кицьки. Дражню тебе все більше. Нарешті торкаюся кінчиком пера твоїх губок там... Лоскочу тебе. Ти легко рухаєш тазом від збудження. Я привідкриваю зовнішні губки і веду між ними, доходжу до клітора. Ти не в силах стриматися і іноді стогнеш. Я продовжую тебе збуджувати. Граюся пір'ям по всій зоні бікіні, від ануса до клітора, іноді чіпаю ніжки, внутрішню сторону.

Я нахиляюся і починаю цілувати тебе там. Спочатку м'яко, ніжно. Потім все пристрасніше і активно тебе лизати, всюди, де тільки-но було пір'я. Так-так, ти правильно зрозуміла! ВСЮДИ! Я вгризаюся в твою попку, в сіднички, в ніжки, в кицьку. Веду язичком між булочками, затримуючись в найцікавішому місці, потім знову до кицьки, лижу твій клітор. Язичок входить в твою дівчинку, я активно рухаю ним всередині тебе. Потім виходжу і лижу тебе ззовні.

Вводжу в тебе пальчик... Рухаю ним повільно. Бачу в дзеркалі твоє лице сповнене насолоди. Ми зустрічаємося очима і цей візуальний контакт збуджує нас обох. Я продовжую пальчиком, гладжу тебе другою рукою і весь час дивлюся тобі в очі, не в змозі відірватися. Вводжу туди два пальчика... Відчуття наповненості ще більше тебе заводить. Я активно маю тебе рукою, дивлячись через дзеркало, як ти закотила очі і стогнеш не стримуючись. Стогни, моя сексі-богине, стогни сильніше і кайфуй. Я нащупав твою точку G і ти тепер в моїй владі. Я сильно трахаю тебе рукою, ти вже майже на фініші. Але я зупиняюся, виходжу двома пальцями і вводжу один великий, іншими чотирма обхоплюючи всю кицьку і натискаючи на клітор. Я рухаю рукою, одночасно стимулюючи тебе ззовні і зсередини. Ти кричиш від безсилля і насолоди: "Так-так, ще, не зупиняйся! Як же мені доооообрееее!!!" Кінчай, солоденька, окропи своїми соками мою руку.

Відчуваю, як хвиля підкотила до тебе і накриває... Я трохи сповільнююся, ловлячи моменти для м'якої стимуляції між спазмами.
Нарешті все стишується, я м'яко цьомаю тебе там і погладжую ніжно по всій киці, булочками, трохи ніжкам...

Я розв'язую не на довго твої руки, але фіксую їх, лягаю на тебе зверху. Наші пальці переплітаються. Ти ще трохи відходиш від оргазму. Я ж, навпаки, дуже заведений. Ти відчуваєш це, бо я лежу на тобі, мій член в штанях напружений до майже кам'яного стану. Я починаю петтінг, воджу тазом по твоїй попі, імітую секс. Твої руки зафіксовані моїми, мої долоні на твоїх і пальці так лишаються переплетеними, я цілую тебе в шию, цьомаю вушко, продовжуючи петтінг. Як же я тебе хочу! Я шепочу це тобі на вушко. Приспускаю штани і воджу членом вздовж тіла, потім між сідниць, не заходячи в тебе.
Я прив'язую твої руки до країв стола, ти розпластана лежиш у всій красі. Я встаю з тебе і беру... Анальну пробку.
Маю надію, що ти не проти таких ігор?)
Хоча, зараз я тебе не питаю. Я підходжу до твого личка, даю пососати себе, потім анальну пробку. Знову заходжу тобі в ротик і м'яко повільно рухаюсь так. Нахиляюся, смачно змащую середину попки слиною, трохи масую цю дірочку...

Пальчик легенько проникає всередину, ти тихенько стогнеш. Я виходжу пальчиком, ще раз слиню іграшку. Воджу нею по анусу, потім акуратно, повільно починаю вводити в середину. Ти стогнеш ще, продовжуючи смоктати мій член. Я ввів пробочку повністю. Тепер ти маєш звикнути до неї. Шльопаю по сідничках, покусую їх.

Відв'язую тобі руки від ліжка, але зв'язую знову за спиною. Я піднімаю твій корпус, ти стаєш на коліна. Я напроти тебе теж на колінах. Цілую тебе пристрасно, але не агресивно. Цілую шийку, ключиці, плечики, нижче... Ось твої чудові грудки, я жадібно їх цілую, пещу кінчиком язика соски, потім знову поцілунок в губи.
Рукою паралельно починаю повільно масувати клітор...

Ставлю тебе рачком, підставляю член і активно трахаю тебе в ротик, направляючи тебе як сам захочу. Я дивлюся на нас в дзеркало, як же круто ми виглядаємо, в цій позі твої форми виглядають ще апетитніше!
Я злізаю зі стола і беру вібруючий стимулятор клітора. Воджу ним по всій твоїй квіточці. Так роблю декілька хвилин потім відставляю і починаю стимулювати всередині тебе пальчиками. Тільки тепер все досить активніше. Іноді я шльопаю тебе, або легко тягну за волосся. Витягую пробочку з попки, даю тобі полизати її і знову запихаю туди ж. Так я і чергую ці три види стимуляції впродовж декількох хвилин.

Відв'язую ліву ніжку і перевертаю тебе в такій позі на бочок. Зв'язую ніжки між собою. Фіксую між твоїх ніжок вібруючий стимулятор таким чином, щоб він завжди торкався клітора. Витягаю пробочку, вводжу в анус пальчик, а ще два пальці іншої руки пестять твою піхву, особливо ту саму точку;)

Так ти отримуєш максимум задоволення, ти кажеш як сильно мене хочеш. Я знімаю штани і даю тобі смоктати себе. О, як же ти жадібно сосеш! Я весь заведений до межі, тож ще трохи і я...
Доводжу тебе до незвичного і теж такого бажаного оргазму, і сам одночасно починаю наповнювати твій ротик спермою. Ми стогнемо від насолоди, ми не в силах стримуватися... Завмираємо на мить, ніби вилітаємо в космос... Нехай всі почекають, такі секунди крутіші за деякі хвилини.